Spring til hovedindhold (Tryk Enter)

Samuel Smith

Varenr. 3396617

Gaveæske - Samuel Smith

179.00
kr.

På lager (2 stk.)

Denne vare sælges kun i badges af .

eller

Du skal vælge en variant.
Vælg variant for alle samlepakkens produkter.
Minimumsmængde nået.
Maksimal mængde nået

Flot gaveæske med 3 stk. 55 cl. specialøl fra Samuel Smith i England


Samuel Smith's Nut Brown Ale - 5% alc.
Se den på untappd

Samuel Smith's Oatmeal Stout - 5% alc.
Se den på Untappd

Samuel Smith's Pure Brewed Organic Lager - 5% alc.
Se den på untappd

Produktdetaljer:
Varenr. 3396617
GTIN 5010149201393

Få gode ølnyheder og tilbud fra Humledrik lige i din indbakke.